forum.wychowaniefizyczne.pl Strona Główna forum.wychowaniefizyczne.pl
Portal WF informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wątków i komentarzy umieszczanych przez użytkowników na Forum. Usuwane mogą być jedynie listy o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami Netykiety.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wniosek o pozyskanie środków
Autor Wiadomość
Diariusz
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 6:31 pm   Wniosek o pozyskanie środków

Ma ktoś gotowy wypełniony wniosek o pozyskanie środków na realizację zadań publicznych z zakresu edukacji oświaty, kultury fizycznej i sportu
Potrzebuję "na gwałt" taki wniosek wypełniony - jesli jest jakaś dobra dusza to poprosze o kontakt na gg 3283923 lub o maila - ddyja@wp.pl - wniosek muszę złożyc do swojego Urzedu Gminy do 15 marca tego roku :D
Pozdrawiam.

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 8:32 pm   

Jeżeli wypełniasz wniosek wg nowych przepisów prawnych/nowe formularze/,to daj znać w forum i spróbuję przesłać Ci info gdzie to można znałeźć lub e-mailem wzór wniosku oraz wzór rozliczenia/trochę z wypełnianiem tego jest urwania głowy/. :lol:

Krystyna
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 9:20 pm   Re: Wniosek o pozyskanie środków

Diariusz napisał/a:
Ma ktoś gotowy wypełniony wniosek ....

Czy chodzi Ci o to :

OFERTA
ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ
składana na podstawie przepisów działu II rozdziału 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.
o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. Nr 96, poz. 873)

REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO.......

Mam wypełnioną taka ofertę z ubiegłego roku , ale przecież składasz swoją w zalezności od tego co chcesz zrobić ? Czyż nie ?

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 9:51 pm   

to ta sama oferta ale nie do ściągnięcia bo inne są uwarunkowania,koszty,zadania itp.Wypełniamy taką ofertę od 2-3 lat
Dla Diariusza:mucisz niestety sam pokombinować bo w tym wypadku "ściąga" nic nie da.

Diariusz
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 6:33 pm   

chodzi mi o gotowiec bo wtedy mogę sobie cos pokombinować i przerobić
generalnie u nas przetarg był na realizację zadań publicznych z zakresu edukacji, oswiaty i wychowania kultury fizycznej i sportu oraz turystyki w 2006 roku
I Rodzaj i forma realizowanych dzialań
- upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w mojej miejscowości w zakresie prowadzenia treningów i rozdrywek dla dzieci i młodzieży w następujących dyscyplinach:
- piłka nożna
- piłka siatkowa
- tenis stołowy
- unihokej

Mamy UKS w którym działają dwie sekcje (własnie piłki siatkowej i unihokeja) i na działalnośc tychże sekcji chcemy te pieniążki - myślę że jest duża szansa - dlatego prosze o pomoc- mój numer gg to 3283923 - adres poczty - ddyja@wp.pl - bardzo serdecznie dziękuje za ewentualną pomoc (wypełniony wniosek mam złożyć do gminy do 15 marca ) - pozdrawiam

Gosia
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 16, 2006 7:43 pm   

Niezależnie od przesłanego do Diariusza projektu wniosku jeszcze raz proszę adresata o potwierdzenie otrzymania dokumentu /pomimo 2 e-maili cisza z odpowiedzią/.

Diariusz
[Usunięty]

Wysłany: Pią Mar 17, 2006 12:01 am   

Bardzo serdecznie chciałbym podziekować Gosi i Krystynie za okazana wszelka pomoc przy pisaniu wniosku o dofinansowanie. Wzorowałem się na waszych projektach i mam nadzieję, że przejdzie i spwłni wszystkie wymogi przetargowe. Złożony wniosek jest na etapie rozstrzygania przetargu w gminie i jeszcze nie wiem nic na temat efektu końcowego. Podam napewno informacje na ten temat.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc Gosi i Krystynie.
Oczywiście pozdrawiam również Wojtka
:wink:

Odpowiedz do tematu